Toggle menu Skupina Donbosko
Donbosko.si
Donbosko povezave

STIKI

Župnija Cerknica

Tabor 29

1380 Cerknica

Tel.: 01 7096 880

mag. Jožef Krnc SDB - župnik : 031 319 242

Janez Žerovnik SDB - kaplan : 031 247 685

Tone Horvat SDB - duhovni pomočnik : 064 155 188

zupnija.cerknica@gmail.com       http://donbosko.si/cerknica/

 

Vodje skupin v ŽUPNIJI :

ŽPS : tajnica Tatjana Lekšan 040 847 033

KARITAS : Tatjana Lužar 040 702 016

MEŠANI PEVSKI ZBOR : Simona Lekšan  040 144 683  simonca.leksan@gmail.com

MOŠKI PEVSKI ZBOR : Matej Mestek 031 840 922

MOLITVENA SKUPINA : kaplan Janez Žerovnik

ZAKONSKE SKUPINE : duhovna vodja:  župnik Jožef Krnc in kaplan Janez Žerovnik

DRAMSKA SKUPINA : Urška in Blaž Knez 041 317 041

MEDGENERACIJSKO DRUŠTVO ZIMZELEN: SKUPINE ZA SAMOPOMOČ -

- zlato klasje: Marija Mozetič 031 599 414

ŠIVILJSKI TEČAJ :  Helena Hercigonja 041 600 831 helena.hercigonja@gmail.com

POHODNIŠKA SKUPINA : Klara Žnidaršič 051 320 793  novicke.smc@gmail.com

 

Vodje skupin v SMC:

SMC : kaplan Janez in  Janja Cvetko 051 214 608

ANIMATORJI : Mitja Zalar 031 365 431  mitja.zalar.m@gmail.com 

ŠOLA KITARE : Ana Korošec 041 514 104  anakrc99@gmail.com

MLADINSKI PEVSKI ZBOR IN ORKESTER : Tadej Zalar 031 694 684  tadej.zalar@gmail.com  /  glasbena.dejavnost@gmail.com

ORATORIJ : Tadej Zalar 031 694 684  oratorij.cerknica@gmail.com 

OTROŠKI PEVSKI ZBOR : Ana Knez  064 195 590  ancka.knez153@gmail.com

MINISTRANTI : Gregor Markelc, salezijanski bogoslovec  051 248 967 markelc.gregor@gmail.com

MLADINSKA SKUPINA : kaplan Janez Žerovnik 031 247 685

SKAVTI : Tjaša Dernikovič 040 350 095 tjasa.dernikovic@skavt.net     Janja Cvetko 051 214 608   janja.cvetko@skavt.net

ŠPORTNE EKIPE : Adrej Šebenik 031 452 791 andrej.sebenik3@gmail.com      Jan Cvetko 031 732 011  cvetko.jan@gmail.com

 

 

 

Share this